Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

14/08/2019 14:24

Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet

Lajme

Gazeta Express

14/08/2019 14:24

Ditëve të fundit vendi ynë është përballur me thatësi të madhe dhe temperatura shumë të larta.

Por, ashtu siç ishte parashikuar, prej sot temperaturat do të bien.

Shiu ka filluar në Grykë të Rugovës afër qytetit të Pejës.

Këto pamje tregojnë se si shiu po bie në këtë pjesë. /Gazeta Express/