Pasi shqiptari Mario e pranon se është “gay”, reagon Bebe Rexha - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 1:58

Pasi shqiptari Mario e pranon se është “gay”, reagon Bebe Rexha

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 1:58

Edhe Bebe Rexha e ka mbështetur Marion.

Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic e ka pranuar nëpërmjet fjalimi se është gay.

Me këtë fjalin i ka prekur të gjithë dhe ka gjetur mbështetjen e shumë njerëve, ndër ta shqiptarëve të famshëm.

Ata e kanë mbështetur publikisht nëpërmjet postimeve të ndryshme në Instastory.

Ishte edhe Bebe Rexha ajo e cila thotë se mburret me të.