Pas momenteve intime në suitë, DJ Dagz dhe Einxhel bëjnë një debat interesant - Gazeta Express
string(76) "pas-momenteve-intime-ne-suite-dj-dagz-dhe-einxhel-bejne-nje-debat-interesant"

TV/Film

Gazeta Express

06/01/2022 23:54

Pas momenteve intime në suitë, DJ Dagz dhe Einxhel bëjnë një debat interesant

TV/Film

Gazeta Express

06/01/2022 23:54

Mbrëmjen e djeshme, Dj Dagz dhe Einxhel kanë kaluar një natë romantike në suitë, ku kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Dyshja kanë qëndruar në vaskën me hidromasazh, ndërsa më pas kanë ngrënë edhe një darkë.

Lexo Edhe:

Në një moment, Einxhelit i duket Dagz-i shumë i mire. Madje ajo shprehet shumë e lumtur që ajo nuk është aq e mirë sa ai.

Dagz-i në anën tjetër tha se do të ishte e tepruar nëse të dy do të ishin të mirë./abcnews.al