Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

23/01/2020 23:51

Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin

Instant

Gazeta Express

23/01/2020 23:51

Manchester Unitedi do të synojë transferimin e James Maddisonit, pas dështimit për transferimin e Bruno Fernandesit, raporton Daily Star.

“Djajtë e Kuq” janë tërhequr nga gara për Fernandesin, pasi Sportingu kërkoi 80 milionë euro për shërbimet e tij.

Maddisoni është qe një kohë të gjatë një nga synimet e Unitedit, dhe do ta rikthejnë sërish vëmendjen tek ai pasi duan të përforcojnë mesfushën.