Paris Hilton thotë se është një bukuroshe natyrale - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

19/11/2019 22:24

Paris Hilton thotë se është një bukuroshe natyrale

Instant

Gazeta Express

19/11/2019 22:24

Paris Hilton ka treguar në një intervistë se si të ruani bukurinë edhe pse ajo është afër të 40-ve, derisa ka mohuar se ka bërë operacione plastike.

Paris Hilton pritet që të mbush 40 vjet, por ajo ende duket si një 20 vjeçare.

38 vjeçarja në një intervistë për DailyMail.com e ku po merr pjesë në çmimet Revolve në studiot Goya në Hollywood javën e kaluara derisa ka thënë se ajo ka një dukjet të mirë edhe për atë se merret me not shumë.

“Nëna ime gjithmonë me thoshte që të rrinte në diell dhe sa e rëndësishme është që të kujdesime për lëkurën”, ka thënë ajo derisa ka folur edhe për miqësinë e saj të mirë me Kim Kardashian dhe Sofia Richie.

“Jam e tëra një bukuri natyrale dhe jam shumë krenare për të”, tha ajo. /GazetaExpress/