“Para se të luaja në Game of Thrones s’kisha para as për ushqim”


Gazeta Express
24 Maj 2019 15:58

“E kisha të vështirë ta përballoja ushqimin dhe gati nuk kisha strehë përpara se të luaja në Game of Thrones”.

Kështu ka thënë Richard Madden aktori që ka luajtur në Game of Thrones, transmeton Klan Kosova.

Aktori skocez, 32 vjeç, u shfaq mbrëmë në Tonight Show të Jimmy Fallon ku foli për atë se si Game of Throne e ktheu “në jetë”.

Madden luajti rolin e Robb Stark në tri sezonat e parë të Game of Thrones, para se ai të therej në fund të sezonit të tretë.

Breakout role: The Scottish actor, 32, played Robb Stark in the first three seasons of Game of Thrones, before he was slaughtered at the Red Wedding at the end of Season 3
Breadline: Richard previously spoke about his money struggles before hitting the silver screen, admitting he survived on £3.70 a day during his journey to become an actor

Te fundit


Kthehu lart