Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

14/08/2019 13:23

Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Lajme

Gazeta Express

14/08/2019 13:23

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj, dy ditë më parë.