Pamjet e panikut në Tiranë, policë me maska arrestojnë dhe godasin të rinjtë e dyshuar si trafikantë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 23:38

Pamjet e panikut në Tiranë, policë me maska arrestojnë dhe godasin të rinjtë e dyshuar si trafikantë

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 23:38

Mbrëmjen e sotme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narkotike.

Në videot e siguruara nga Top Channel duket edhe efektivi i cili pyet njërin nga të rinjtë dhe madje e godet edhe me shpullë.

Ndërkohë, Lapraka njihet si zonë problematike, ku ka pasur dhe here të tjera shoqërime të të rinjve të dyshuar për shpërndarje të lëndeve narkotike.

Nga ana tjetër, burime jo zyrtare thanë se ky grup djemsh ishin shoqëruar dhe herë tjetër në polici, por policia bën me dije se për rastin në fjalë kemi të bëjmë thjesht me një procedurë verifikimi të dokumenteve.