Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java


Gazeta Express
13 Gusht 2019 11:58

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të.

Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me familjen e saj të ngushtë.

Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ ka huazuar një jaht shumë luksoz për të kaluar këto ditë të bukura, jaht ky që kushton hiç me pak se 1 milion dollarë java, përcjell Gazeta Express.

Jahti duket si një hotel me të gjitha detajet, madje edhe pishinë me xhakuzi jashtë dhe tavolinë të madhe të ngrënies.

Kylie është një miliardere dhe nëna krenare e vajzës një-vjeçare Stormi Webster, e cila u bë 22 vjeçe javën që shkoi.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart