Pamje shqetësuese në urbanin e Tiranës, i moshuari i fut duart vajzës në zonat intime - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

16/10/2019 18:34

Pamje shqetësuese në urbanin e Tiranës, i moshuari i fut duart vajzës në zonat intime

Ballina

Gazeta Express

16/10/2019 18:34

Nuk është hera e parë që në urbanet e Tiranës ndodhin skena të tilla. Ditën e djeshme në urbanin e “Tiranës së Re” një i moshuar ka ngacmuar seksualisht me lëvizje të turpshme një vajzë të mitur.

Në një video të mbërritur në redaksinë e JOQ ALBANIA, shihet sesi një i moshuar ngacmon seksualisht vajzën e mitur duke e prekur atë në zonat intime. E mitura qëndron në këmbë dhe nuk bën dot asnjë lëvizje pasi urbani është plot.

Skandal në urbanin e “Tiranës së Re”/ I moshuari prek në zonat intime të miturën, ajo e frikësuar nuk bën zë on Vidnews.

Sipas qytetares, një vajzë e cila po e shihte të gjithë skenën i thotë të miturës që të lëvizë dhe të mos rrijë më ashtu duke e shpëtuar nga ngacmimi i rëndomtë dhe i turpshëm i të moshuarit.

Qytetarja që ka filmuar këtë rast ka shprehur shqetësimin e saj për situata të tilla që ndodhin pothuajse përditë në urbane.

Qytetarja shkruan:

“Pershendetje JOQ! Teksa kisha hipur tek urbani i Tiranes se re , kishte plot njerez dhe ishin ngjeshur me njeri tjetrin . Por dicka qe me beri pershtypje dhe qe e kisha perballe syve te mi , ishte rasti i nje burri te moshuar rreth 75 vjec i cili po ngacmonte nje vajze te mitur. Nje goce qe ishte ulur dhe qe e shikonte kete veprim i ka thene vajzes se mitur qe leviz mos rri ashtu. Abuzimi me te miturat , te cilat jane qenie te pafajshme dhe te pambrojtura dhe qe ngacmohen nga burra manjake.”/joq