Pamje: Pasi e shpëtojnë nga liqeni, kanguri sulmon çiklistin - Gazeta Express

Pamje: Pasi e shpëtojnë nga liqeni, kanguri sulmon çiklistin

Lajme

Gazeta Express

23/09/2021 13:39

Një kangur që u shpëtua nga një liqen me ujë të ftohtë nga dy burra që po kalonin afër tij e ka treguar “fytyrën e vërtetë”, pasi në një video shihet duke sulmuar një çiklist më pas.

Francesco Collodi e shpërndau videon në TikTik të martën, ku kafsha shihet duke iu afruar një çiklisti dhe duke e sulmuar më pas. Ngjarja ndodhi në Canberra të Australisë, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kanguri që e sulmoi çiklistin ishte shpëtuar më herët atë mëngjes nga dy burrat. Pak kohë pasi u shpëtua, kafsha e sulmoi çiklistin.

@fitbyfrank

Kangaroo beating up a cyclist 😳 welcome to Australia! ##Kangaroofight ##Streetfight

♬ Gonna Fly Now – Rocky Orchestra