Pamje nga breshëri i përmasave të mëdha që ra dje në Pejë: Përmbyten rrugët nga reshjet e mëdha


Gazeta Express
26 Gusht 2019 7:15

Ndryshe nga vendet e tjera të Kosovës, qyteti i Pejës është goditur nga stuhi të mëdha në orët e pasdites

Meteo Balkani ka publikuar disa video ku shihet se rrebesh i shiut dhe rrufe kanë goditur qytetin e Pejës.

Më herët u raportua se rrugët e këtij qyteti janë përmbytur nga reshjet e mëdha të shiut ndërsa tani breshëri ka mbuluar fare rrugët e këtij qyteti si dhe rrethinës së tij.

Më poshtë keni një video ku shihet gjithçka nga Peja 

Te fundit


Kthehu lart