Pamje nga afër banesës që u përfshi nga zjarri në Ulpianë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

18/10/2019 10:09

Pamje nga afër banesës që u përfshi nga zjarri në Ulpianë

Lajme

Gazeta Express

18/10/2019 10:09

Një banesë është kapluar nga zjarri mëngjesin e ditës së sotme.

Express ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes. Aty kanë dalë policia dhe zjarrëfiksit, e siç shihet nga pamjet zjarri është fikur.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë detaje. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Express do t’ju mbajë të informuar…