Pacolli zgjedh “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi për të pushuar - Gazeta Express

Pacolli zgjedh “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi për të pushuar

Lajme

Gazeta Express

13/08/2020 18:14

Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi, për të pushuar bashkë me familjen

Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli nëpërmjet një postimi në Twitter.

Pacolli ka publikuar fotografi me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Ky plazh gjendet në Miloçer, afër Budvës./GazetaExpress/