Osmani: Rinia është arsyeja pse i kam hyrë kësaj gare - Gazeta Express

Osmani: Rinia është arsyeja pse i kam hyrë kësaj gare

Lajme

Gazeta Express

18/09/2019 23:49

Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka zhvilluar një takim me të rinjtë në Prishtinë.

Me këtë rast Osmani, ka thënë se janë të rinjtë arsyeja kryesore pse ajo i ka hyrë garës për kryeministre.

Ajo shtoi se është poashtu rinia arsyeja kryesore pse LDK do të fitoj.

“Plot entuziazëm e vullnet në një takim sot me të rinjë të Prishtinës. Rinia e Kosovës janë arsyeja pse i kam hyrë kësaj gare dhe rinia janë pikërisht arsyeja pse do të fitojmë”.