Oriola vjen me fotot e radhës në bikine, ka një mesazh interesant


Gazeta Express
22 Maj 2019 20:24

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me fotot e saj seksi në rrjetet sociale

Pasi që dje ishte paraqitur nga plazhi i Vlorës me një veshje zhytëseje, sot modelja ka vendosur që të merr diell pak në bikine.

E në shoqëri të Oriolës nuk ishte ndonjë djalosh, pos qenushit të saj simpatik.

Por, interesant ishte mesazhi i saj që si duket i drejtohej meshkujve.

“Shif me sy e plaç në vend”, ka shkruar ajo, derisa nën fotografitë kanë komentuar edhe disa nga yjet tona si Zaimina Vasjari dhe Beatrix Ramosaj. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart