Oriola, ndryshe dhe seksi në fotot e fundit - Gazeta Express

Oriola, ndryshe dhe seksi në fotot e fundit

Gazeta Express

21/05/2019 23:34

Është pa dyshim njëra prej femrave më seksi shqiptare

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka zgjedhur sot që të del në brigjet e Vlorës dhe ta bëj atë që e bën më se miri, notin.

Por, ajo ka pasur të veshur një veshje zhytësish, derisa ka postuar disa fotografi në InstaStory.

Madje, për këto fotografi bukuroshja shqiptare ka thënë se nuk kanë filtera, pra nuk është përdorur fare fotoshop në to.

Ndryshe, para disa dite Oriola ka bërë një fotosesion në Venedik të Italisë dhe një tjetër në Zvicër. /GazetaExpress/