'O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt'! Gazetarja shqiptare shpërthen në transmetim live - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

22/10/2019 15:20

‘O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt’! Gazetarja shqiptare shpërthen në transmetim live

Ballina

Gazeta Express

22/10/2019 15:20

Një moment aspak i zakontë, që po shpërndahet me shpejtësi në media e rrjete sociale, është ky i gazetares shqiptare, Marsela Topi, e cila ka shpërthyer në fjalor banal, në transmetim live.

Moderatorja ka qenë duke drejtuar emisionin “Fakt Plus”, në Tv Apollonia, në Fier, teksa iu është drejtuar djemve te regjia, duke iu kërkuar të ruajnë qetësinë.

Por, fjalori i gazetares nuk është aspak normal: ““O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt”. Të ftuarit në studio po flisnin për vendimin e Këshillit Evrpian për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE.