“Nuk ka shanse që Rama e Basha të takohen, nëse ndodh unë do të paguaj pjesën time të bastit!” - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/07/2019 21:51

“Nuk ka shanse që Rama e Basha të takohen, nëse ndodh unë do të paguaj pjesën time të bastit!”

Ballina

Gazeta Express

11/07/2019 21:51

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në “Open” është pyetur nga moderatorja Eni Vasili se çdo të bënte nëse kryedemokrati Lulzim Basha do të takohej me kryeministrin Edi Rama. 

Duka fillimisht tha se një takim i tillë nuk kishte shanse që të ndodhte, në të kunërt do të “paguante” pjesën e tij të bastit. 

DEBATI NË STUDIO:

Agron Duka: Nuk ka shanse të ndodhë një tjetër takim Rama-Basha.

Eni Vasili: Po nëse ndodh?

Agron Duka: Unë jam mësuar të humb.

Eni Vasili: Çfarë do bëni nëse ndodh?

Agron Duka: Deri tek dreka jam, një drekë do të të japë ty dhe jemi një rregull. Nëse Basha takohet me Ramën do të gjykohet nga të gjithë