Noizy, eksplicit në këngën e re - Gazeta Express

Noizy, eksplicit në këngën e re

Ballina

Gazeta Express

22/11/2019 23:29

Vjeshta ka sjell edhe rikthimin e Noizy

Reperi nuk është shumë aktiv këtë vit, madje kjo është kënga e tij e tretë që ka lansuar sivjet dhe ajo vije në bashkëpunim me Term dhe Rvchet.

“Any Little Thing”, quhet kjo këngë e cila është lansuar para disa orëve.

Teksti i këngës është me shprehje eksplicite.

Kënga është prodhuar nga Term dhe Rvchet të cilët edhe kanë ftuar Noizyn në këtë bashkëpunim. /GazetaExpress/