Njësia speciale kryen një aksion në Rrugën B, përdor edhe shok bomba - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/07/2019 12:29

Njësia speciale kryen një aksion në Rrugën B, përdor edhe shok bomba

Ballina

Gazeta Express

12/07/2019 12:29

Njësia speciale para pak çasteve ka organizuar një aksion në Rrugën B në Prishtinë, raporton Gazeta Express.

Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes që kanë filmuar aksionin, kanë bërë të ditur se ka të arrestuar dhe se është përdorur edhe shok bomba, që përdoren për të tërhequr vëmendjen e të dyshuarve të rrezikshmërisë së lartë.

Gazeta Express do të ju njoftojë në vazhdim për rastin.