Një qytetari i presin veshin në Sarandë, ishin 5 policë, autori nuk u kap


Gazeta Express
20 Gusht 2019 15:09

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e nje qytetari qe tregon per nje ngjarje e cila ngjan me nje skene filmi horror, nese eshte e vertete.

Duke iu referuar informacionit te qytetarit dixhital, Berisha tregon se ne nje bar ne Sarande, pronaret e lokalit i kane prere veshin nje klienti.

POSTIMI I PLOTE I BERISHES

I presin veshin turistit ne Sarande!

Narkopolicia mbulon krimin!l

Lexoni mesazhin trondites te qytetarit dixhital. sb

pershendetje Doktor duke u gdhire e hena ne Sarande pronaret e lokalit te cilet ju vete i keni denoncuar ne disa raste i kane prere veshin nje klienti para lokalit ne prezence te policise qytetari ka shkuar pa vesh ne spital dhe veshin ja kane cuar me vone ne prezence ka qene jo pak por 5 polica te cilet nuk kane identifikuar asnje person qe ka kryer te krim me justifikimin se pas ngjarjes jane mare me te lenduarin (personin te cilet ju pre veshi) per ta shoqeruar ne spital dhe nuk kane mundur te kapin autoret

berisha per veshin

Te fundit


Kthehu lart