Një bukuroshe natyrale si Shanina Shaik - Gazeta Express

Një bukuroshe natyrale si Shanina Shaik

Rozë

Gazeta Express

15/05/2019 19:53

Një bukuroshe natyrale! Pa makeup, Shanina Shai ka treguar asetet e saj në bikine…pasi ka mohuar që të vendos grim

Kohëve të fundit ajo mohon që s’paku bile buzët ti bëj grim.

Të mërkurën, supermodelja australiane, Shanina Shaik ka treguar bukurinë e saj natyrale derisa është paraqitur pa grim në plazh.

28 vjeçarja, ka postuar disa nga këto foto në Instagram dhe sigurisht është dukur bukur. /GazetaExpress/