Nipi rreh gjyshen në Suharekë


Gazeta Express
11 Shtator 2019 10:57

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

Te fundit


Kthehu lart