Nicole Scherzinger, nxeh temperaturat në Itali - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/06/2019 19:32

Nicole Scherzinger, nxeh temperaturat në Itali

Rozë

Gazeta Express

19/06/2019 19:32

Është 40 vjeçare por asetet e saj në bikine rozë janë të mahnitshme dhe ajo i ka treguar gjatë pushimeve në Itali

Nicole Scherzinger ka treguar asetet e saj seksi derisa është shfaqjur në bikine rozë të mërkurën. Bukuroshja është duke i vazhduar pushimet në Itali.

Ish ylli i Pussycat Doll (40) ka treguar fizikun e saj derisa është parë duke u relaksuar në Capri.

Pas pushimeve, Nicole shihet si favorite për t’u rikthyer përsëri në jurinë e X Factor pas largimit të saj vitin e kaluar. /GazetaExpress/