Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes


Gazeta Express
11 Shtator 2019 14:05

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve.

Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Në galerinë e mëposhtme do të shikoni mjete të cilat do t’iu lënë pa fjalë.

Te fundit


Kthehu lart