Nëna e motrave Kardashian i lë në hije të bijat, zbulon linjat në bikini të bardha


Gazeta Express
13 Gusht 2019 11:34

Kris Jenner po shijon verën çdo herë në një vend të ndryshëm në pushime.

Këtë herë Kris, 63-vjeçare, e cila po qëndron me bijat në një anije luksoze në oqean për të festuar tash e sa ditë ditëlindjen e Kylie Jenner, është shfaqur në një palë bikini të bardha duke shfaqur linja të trupit me të cilat ehe mund t’i bëjë konkurrencë të bijave.

Kris, e cila është menaxherja që të bijat i ka dërguar drejt sukseseve të tyre, ka shkruar se edhe në këto pushime ajo është duke punuar, madje në bikini dhe anijen e ky kthyer në zyre, shkruan Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart