Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija - Gazeta Express

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 9:58

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit.

Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit. Më vonë nga lëndimet e mara ka ndërruar jetë edhe bashkëshortja e tij, kurse ka mbijetuar vetëm fëmija që ka qenë në veturën e cila u përplas me një kamion, shkruan Antpress.