Në këtë qytet shqiptar plas shiu dhe breshëri, dalin pamjet e “dimrit” në mes të qershorit - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/06/2019 18:03

Në këtë qytet shqiptar plas shiu dhe breshëri, dalin pamjet e “dimrit” në mes të qershorit

Ballina

Gazeta Express

11/06/2019 18:03

Qershori shënon ardhjen e verës, por duket se në qytetin e Librazhdit stina e nxehtë do duhet “të presë”

Këtë të martë në Librazhd kanë shpërthyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan. Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve, ashtu siç tregon dhe kjo foto e postuar nga Tch./Express