Në këtë lokal berberja kërcen në prehër duke ju prerë flokët


Gazeta Express
15 Maj 2019 8:26

Penny Le, është një modele në Instagram që njihet për videot ku shfaqet duke bërë ‘twerk’.

Si duket, tashmë Penny Le ka marrë një licencë për stilim flokësh dhe salloni ku ajo punon nuk është fare si të zakonshmit.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke u hedhur sipër Mike Ruga, në një dyqan berberi, në New Jersey.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë këpucë me taka, Penny është filmuar duke u kujdesur për klientin e saj të parë.

Në videon e ndarë me 152,000 ndjekësit e saj, Penny shkruan: Sapo mora licencën time si ‘berbere’…@mikeruga ishte klienti im i parë.”

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart