Lajme

Gazeta Express

11/09/2019 16:25

Në Frontal përballet PDK dhe Vetëvendosje

Lajme

Gazeta Express

11/09/2019 16:25

Sot në emisionit Frontal janë të ftuar përfaqësuesit e Partisë Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje!

Andin Hoti nga PDK dhe Artan Abrashi nga LVV do të flasin për listat e partive të tyre për deputetë.

Kush e ka listën më të mirë nga dy partitë kundërshtare?

Cila listë do të jetë fituese në zgjedhjet e 6 tetorit sipas dy kandidatëve për deputet?

Këto dhe shumë tema të tjera do të trajtohen në emisionin Frontal me fillim nga ora 17:00.