Ndryshimet e Era Istrefit ndër vite - Gazeta Express

Ndryshimet e Era Istrefit ndër vite

Ballina

Gazeta Express

19/09/2019 23:14

Era istrefi nuk ka qenë e tillë më parë sikurse e shohim tani

Këngëtarja ka ndryshuar shumë gjatë viteve, sidomos pasi që ajo mori famë ndërkombëtare.

Era me muzikë filloi të merret qysh herët. Gjatë viteve sa është pjesë e skenës Era vazhdimisht sjellë projekte të reja, të cilat vlersohen shumë edhe jashtë kufijve, shkruan rtv21.tv.

 Gjatë këtyre viteve këngëtarja 25 vjeçare ka pësuar shumë ndryshime. Me transformimin e vet të pazakonshëm, Era tani ka arritur majat e bukurisë dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Në disa fotografi të cilat i kemi mbledhur këngëtarja duket si një person tjetër. Për disa që nuk e njohën Norën vite më parë, ndryshimi i saj do t’i befasojë.