Ndiqeni LIVE tubimin për shënimin e 20-vjetorit të hyrjes së NATO-s - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 11:14

Ndiqeni LIVE tubimin për shënimin e 20-vjetorit të hyrjes së NATO-s

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 11:14

Në shënimin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë mbahet tubimi qendror.

Ky tubim po mbahet në sheshin “Skënderbeu”, ku po marrin pjesë edhe ish-presidenti amerikan Bill Clinton, ish-sekretarja amerikane e shtetit, Madeleine Albright, ish-komandanti i NATO-s, gjenerali Wesley Clark, e të tjera personalitete nga vendi dhe bota.