Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 12:21

Ndërron jetë pushuesi amerikan në Sarandë

Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 12:21

Një pushues amerikanë ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të dhënave paraprake ka qen për pushime në Sarandë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së 62-vjeçarit por policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.