Ndau Irinën nga Bradley? Reagon Lady Gaga - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 10:20

Ndau Irinën nga Bradley? Reagon Lady Gaga

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 10:20

Martesa mes Bradley Cooper dhe Irina Shayk mori fund dhe çifti e dhanë lajmin zyrtarisht vetëm disa ditë më parë.

Fansat në të gjithë botën po mendojnë se shkak për këtë ndarje është bërë Lady Gaga, e cila dyshohet të ketë ndërhyrë mes tyre.

Aktori dhe Gaga performuan së bashku këngën “Shallow”, fituese të Oskar dhe menjëherë pas kësaj dolën thashethemet për një romancë mes tyre.

Teksa po kënonte në skenën e Park MGM në Park Theatre, Las Vegas, Gaga ka reaguar për herë të parë mbi akuzat që janë hedhur mbi të.

Ajo u është drejtuar fansave me fjalët:

“Jini të sjellshëm ose zhdukuni”.

Pas thashethemeve që lindën për një romancë mes të dyve, Gaga ka mohuar gjithçka.