Napoli fiton siguri në mbrojtje, rikthehet Rrahmani - Gazeta Express
string(50) "napoli-fiton-siguri-ne-mbrojtje-rikthehet-rrahmani"

Futboll

Gazeta Express

19/09/2023 11:19

Napoli fiton siguri në mbrojtje, rikthehet Rrahmani

Futboll

Gazeta Express

19/09/2023 11:19

Napoli e ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes së parë sezonale në Ligën e Kampionëve kundër Bragës në udhëtim.

Kampioni italian do të mundë të llogarisë në Amir Rrahmanin e rikthyer pas një lodhjeje muskulore që e kishte pësuar në ndeshjen e Kosovës me Rumaninë, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Qendërmbrojtësi kosovar mungoi në sfidën e fundit të napolitanëve ndaj Genoas dhe mungesa e tij në skuadrën e Rudi Garcias u ndie pasi Napoli i pësoi dy gola.

Gjithsesi, duket se tashmë Rrahmani ish-futbollisti i Dinamo Zagrebit dhe i Veronës është gati për ta marrë vendin e tij në qendrën e mbrojtjes dhe për ta udhëhequr skuadrën drejt një rezultati pozitiv ndaj Bragës në Portugali. /Gazeta Express/