Muriqi startues, por ndeshja ndaj Torinos nuk pritet të zhvillohet - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

02/03/2021 17:53

Muriqi startues, por ndeshja ndaj Torinos nuk pritet të zhvillohet

Futboll

Gazeta Express

02/03/2021 17:53

Ndeshja mes Lazios dhe Torinos u vendos të luhet sot sipas orarit, megjithatë ekipi mysafir nuk ka udhëtuar.

Torino është bllokuar nga autoritetet lokale të shëndetit dhe nuk mund të udhëtojnë në kryeqytetin italian.

Megjithatë, Lazio ka publikuar formacionin startues për këtë ndeshje, shkruan Gazeta Express.

Vedat Muriqi është pjesë e formacionit startues në ndeshjen që nuk do të zhvillohet. /Gazeta Express/