Mozzik bën postimin e parë pas shpërthimit të skandalit - Gazeta Express

Gazeta Express

14/05/2019 16:56

Mozzik bën postimin e parë pas shpërthimit të skandalit

Gazeta Express

14/05/2019 16:56

Mozzik sjell një foto me pozë para veturës së tij të re.

Megjithatë, Mozzik nuk e ka kthyer veturën e reluksoze që e ka blerë së fundi.

Është thënë se ai dhe Loredana janë detyruar të kthejnë veturat e tyre të shtrenjta, pas akuzave se Loredana ka vjedhur një shumë pre 700 mijë frangave një çift zviceran, shkruan Gazeta Express.

Tani Mozzik vjen me postimin e parë pas gjithë këtij skandali, ndërsa reperi shihet para Mercedesit të tij të bardhë.

Reperi shkruan: “I kam arritur vetë dhe real derisa të vdes”, kështu duke na bërë të kuptojmë se ai është i pafajashëm nga akuzat në të cilat është i përfshirë edhe ai./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Selfmade & Real till i Die !

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on