Motra e yllit më të ri të Kosovës zbarkon në Prishtinë dhe poston foto nga hoteli


Gazeta Express
21 Mars 2019 17:07

Amra ka ardhë sot për të pëkrahur vëllain e saj, yllin e Kosovës Arianet Muriç në ndeshjen me Danimarkën.

Sot luhet ndeshja miqësore mes përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Danimarkës.

Loja luhet në Prishtinë ndërsa biletat për të shikuar këtë miqësore janë shitur shumë shpejtë, siç po ndodh me të gjithë lojët kur luan Kosova, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa mes tifozeve të Kosovës sonte në stadium do të jetë edhe Amra Muriç, që është motra e portierit të Kosovës, Arijanetit.

View this post on Instagram

🦁

A post shared by Arijanet Muric (@aromuric49) on

Ajo ka postuar fotografi nga hoteli ‘Swiss Diamond Prishtina’ në rrjetin social ‘Instagram’, ku shfaqet tërheqëse në një fustan të ngushtë.

Te fundit


Kthehu lart