Motra e gardianit të Kombëtares së Kosovës do të ju lë pa mend - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/11/2019 16:06

Motra e gardianit të Kombëtares së Kosovës do të ju lë pa mend

Ballina

Gazeta Express

13/11/2019 16:06

Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super seksi.

Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, Amra Muric.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto tërheqëse.

Padyshim që prezenca e saj nëpër stadiumet kur luan kombëtarja jonë, i ka dhënë hijeshi edhe më të madhe ndeshjes.

Derisa vëllai i saj, Arijaneti përveç Kosovës, mbron ngjyrat e skuadrës së Nottingham Forest, ku është i huazuar nga Manchester City.