Moti për ditën e sotme


Gazeta Express
14 Maj 2019 10:43

Në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu dhe bore duke përfshirë gjithë territorin.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9- 15 gradë Celsius./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart