Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme


Gazeta Express
9 September 2019 19:56

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative

Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion.

View this post on Instagram

✈️ MODE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode” derisa para kësaj fjale ka postuar një emotikon të një avioni.

Morena, shumicën e këtij viti e kishte kaluar në Stamboll, ku është parë duke qëndruar në vende tepër moderne. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart