Morena Taraku ka një paralajmërim për ata që e xhelozojnë - Gazeta Express

Morena Taraku ka një paralajmërim për ata që e xhelozojnë

Rozë

Gazeta Express

18/09/2019 16:47

Morena Taraku ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti

Ajo madje kishte një porosi për ata që e urrejnë, të cilët tha që mezi po presin që ajo ta lë këtë profesion.

“Xhelozët mezi spresin une me lan, po se lo -po se lo veq pse ti je tu pas qef !! **bilez Morena tash o ka vjen me nje tjeter swag ”, ka shkruar këngëtarja.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Morena Taraku

Këto kohë Morena vijon të shijojë suksesin e projektit më të fundit muzikor, “Swag”, në klipin e së cilit u shfaq tepër ekstravagante dhe seksi.

Ajo po ashtu njihet për jetën e saj luksoze të cilën nuk ngurron ta publikojë çdo herë nëpër rrjetet sociale.