“Momenti më emocionues i jetës”, Jonida poston fotot më të bukura të dasmës


Gazeta Express
17 Shtator 2019 11:35

Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.

Ata mbajtën një ceremoni buzë detit, ku çdo detaj tërhoqi vëmendjen për shkak të thjeshtësisë që ishte ruajtur në gjithçka.

Duke filluar nga makeup-i i Jonidës, dy fustanet e nusërisë, dekori e çdo gjë tjetër ishte minimaliste.

Çifti festoi deri në orët e para të mëngjesit, në praninë e miqve e familjarëve të tyre.

Pas dasmës, Jonida ka ndarë në profilin e saj në Instagram momentet më të bukura të ceremonisë, të cilat do të mbeten përjetë në memorien e moderatores dhe Besnikut.

View this post on Instagram

Momenti me emocionues i jetes sime! Asgje nga e gjithe kjo enderr e bukur e bere realitet nuk do te ishte e mundur, nese nuk do ishte prane nesh @amievent_official @amardatoska @ermalmamaqiofficial @liridonapjetri dhe i gjithe stafi i mrekullueshem i Ami Event! Me te bukur nuk na e benit dot kete dite tonen te rendesishme! Super profesionist dhe kreativ! Ju faleminderit🙏🏻 Do doja gjithashtu te ndalesha pak tek @klajdi_resort. Sherbimi,stafi,ushqimi,komoditeti i ofruar prej jush,nuk kam fjale ta pershkruaj ne cfare lartesie ka qene! Nje falenderim enorm per familjen Kokoshi! Ju dhe cdo punonjes i Klajdi Resort me ka bere te ndihem si nje princeshe!🙏🏻 Faleminderit @valdrinsahitiofficial per dy fustanet e tua aq te bukura qe ma bene akoma edhe me te bukur kete dite. Ishin nje perralle! Ti Valdrin je pasiskutim the best ever! 🙏🏻 Faleminderit @makeupbyanadervishi per imazhin aq te thjeshte por te bukur qe solle tek une ne kete dite🙏🏻. Te kam shpirt! Jam pa fund e lumtur qe momentin e celebrimit me dhurove ate emocion gjysma ime🙏🏻 Te dua shume @elvanagjataaaa ❤️ Dhe falenderimi i fundit shkon per Zotin qe me ka bekuar me @besnikkrapi ne jeten time!🙏🏻❤️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Te fundit


Kthehu lart