Momenti kur nusja bie në det teksa tenton ta bëjë setin fotografik


Gazeta Express
14 Gusht 2019 7:56

Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motoçikletë uji, ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës. 

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në ujë.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, në veshjen dhe tualetin e saj të dasmës, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë.

Ndërsa ajo tërhiqet në valët e përplasjes, duke mbajtur ende buqetën e saj rozë, drejtuesi i motorit të ujit dhe një burrë tjetër nxitojnë ta ndihmojnë.

Por nusja del e pakënaqur nga uji dhe qesh me veshjen e saj të lagur.

Pastaj ajo kthehet përsëri në breg, ku heq qerpikët e saj të rremë dhe fshin fytyrën.

Te fundit


Kthehu lart