Momenti kur një femër ndez një sherr masiv në McDonalds


Gazeta Express
22 Gusht 2019 14:47

Ky është momenti kur një femër godet një djalë me taka, duke nisur në këtë mënyrë një sherr masiv në një pikë të McDonalds në Britani të Madhe.

Tre djem të rinj ishin duke ngrënë bukë kur papritmas femra godet njërin prej tyre dhe kështu fillon kaosi, transmeton Gazeta Express. Femra filloi sherrin pasi mendonte se djemtë po qeshnin diçka me të.

Nëpunësit nuk ndërhyjnë në këtë ngjarje por vetëm e njoftojnë policinë.

Këto janë pamjet:

/Gazeta Express/

Te fundit


Kthehu lart