Momenti kur Dafinës ia prekin të pasmet në një koncert - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 10:04

Momenti kur Dafinës ia prekin të pasmet në një koncert

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 10:04

Koncerti i Dafina Zeqiri Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka pasur një verë të suksesshme me mbrëmje të shumta muzikore. Por, ajo ende po vazhdon me paraqitjen e saj në koncerte. Dafina Zeqiri mbrëmë mbajti koncert në një klub në Tiranë. Prezentë ishin shumë fansa të cilët i dëgjuan këngët e Dafinës dhe e shijuan paraqitjen e saj.

Teksa Dafina po kërcente, ajo u kthye me të pasme nga publiku dhe filloi të bënte “twerk”, derisa u afrua shumë afër skenës, publiku arritën t’i preknin të pasmet e këngëtares.

Dafina ka 10 vjet që gjendet në skenën muzikore shqiptare. Që nga ajo kohë e deri më tani, Dafina është ndër këngëtaret më të dashura dhe kërkuara nga publiku shqiptarë. Kujtojmë se kënga e fundit e këngëtares është “Ring Ring”, e cila ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube.