Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

10/10/2019 21:03

Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë

Sport

Gazeta Express

10/10/2019 21:03

Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë.

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit, raporton Gazeta Express.