Moderatorja shqiptare e poston një foto “ndryshe”… veshur me Gucci në Paris


Gazeta Express
18 Tetor 2019 18:46

Moderatorja e njohur Arbana Osmani perj ditësh po pushon në Paris sëbashku me partnerin e sa, Eduard Grishaj. Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe kështu ka bërë edhe gjatë kësaj kohe duke na treguar momentet më të bukura që po kalon në Francë.

Së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet e ulur mbi një tavolinë, dhe nga qëndrimi këmbë mbi këmbë mbi tavolinë ka nxjerrë në pah kofshët me fundin e shkurtër.

E gjithashtu vihet re që dhe këpucët i ka Gucci, një prej markave që moderatorja ka treguar se është ndër më të preferuarat e saj.

Si gjithmonë buzëqeshja karakteristike, nuk mungon edhe këtë herë në foton e Arbanës./dosja.al

Te fundit


Kthehu lart