Moderatori i njohur Shpend Lipa feston ditëlindjen, sa vjet i bëri ai - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 12:37

Moderatori i njohur Shpend Lipa feston ditëlindjen, sa vjet i bëri ai

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 12:37

Shpend Lipa është një prej prezantuesve më të dashur të ekranit shqiptar.

Ndonëse pjesë e televizionit u bë vetëm para dy vjetëve, ai arriti që për vete të bëjë një numër të madh të audiencës.

Ai sot feston ditëlindjen e tij të 25-të dhe me këtë rast, ekipi i emisionit #gjesi ia organizoi atij disa befasi duke ia bërë edhe më të veçantë këtë datë.